Tek sam kod kuće shvatila da pričamo o različtim stvarima i da se zato ne razumemo. Imam butabilan usb, sa koga vršim instalaciju, ne samu instalaciju, odnosno OS. Dakle, recimo da sam na pola puta.
Pretpostavljam da ću morati da utaknem dva usb-a u mek, jedan prazan na koji ću da instaliram sistem, pokrenem Disk Utility i sve što treba za instalaciju, za mesto instalacije OS-a izaberem taj prazan usb i pustim da se 40 minuta komp igra sam sa sobom. Onda, restartujem računar i kao boot disk izaberem taj nekada prazan usb?
E sad, ja sam do sada radila samo reinstalaciju već postojećeg OS-a, a sada radim ono što se zove clean. Koju opciju prilikom instalacije treba da odaberem? Ne mogu sad da se setim šta mi sve nudi.